Publicitet

Më të lexuarat

Kromi dhe ndërtimi janë burime madhore të mashtrimit me TVSH-në, thotë FMN

Qeveria shqiptare e kryeministrit Edi Rama, njoftoi së fundmi se do të shënjestrojë të ardhurat e një numri të vogël shqiptarësh të...

‘PS t’i jetë mirënjohëse LSI,’ deklarata që futi në sherr deputetin Spahiu

‘PS t’i jetë mirënjohëse LSI,’ kjo është deklarata që ka nxitur, fillimisht butë e në fund me fyerje, një sherr të madh ndërmjet deputetit socialist...

Fushë – Bulqizë, 11 vjeçari humb jetën nga plasja e granatës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Koçaj të Njësisë Administrative Fushë-Bulqizë, ku një 11 vjeçar ka humbur jetën teksa po luante me...

FOTO/ Një guidë e shkurtër për Dibrën

1. Një përshkrim i shkurtër Në Shqipëri, Dibra është një prefekturë afër kufirit me Maqedoninë, ku ndodhet pothuajse homonimia e saj Debar, një vend kufitar...

KUSH DO TË FITOJË, MREKULLIA E DIBRËS APO SHKATËRRIMI SISTEMATIK I NATYRËS NGA HEC-ET?

*Nga Abdurahim Ashiku, gazetar SETA ËSHTË MONUMENT HISTORIE DHE TRIMËRIE E kam jetuar Setën ndryshe nga degët e tjera që mjelin malet për ta përcjellë shkumën e...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °