Publicitet

Më të lexuarat

Minierat, 217 subjekte nuk punuan asnjë ditë në vitin e pandemisë

Minierat, në vitin e shkuar, pësuan si çdo sektor luhatjet e tyre prej pandemisë, por të dhënat zyrtare tregojnë se të paktën...

FOTO/ Liqenet akullnajore të Kacnisë

Kacnia është një fshat që bën pjesë në trevën e Katër Grykëve që i përket pjesës lindorë të krahinës. Ngjitet në një...

Krim në familje, vajza vret babain e saj në Klos

Një krim brenda familjes ka ndodhur mëngjesin e së hënës në fshatin Gurrë e vogël të Klosit, ku ka mbetur viktimë Ylber...

FOTO/ Liqenet akullnajore të Balgjajt

Balgjaj është mal me lartësi 2101 m (maja e Kreshtës), i cili shtrihet midis pellgut të Burrelit në perëndim dhe malit të...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 20-vjeçari nga Bulqiza

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pas kontaktit me rrymën elektrike, teksa ishte duke punuar në lavazhin e të vëllait në Tiranë.

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °