Publicitet
Kreu Etiketimet Rruge

Etiketim: rruge

Më të lexuarat

Arrestohet 29-vjeçari në Bulqizë, shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave

Një 29-vjeçar i identifikuar me inicialet S.R., banues në Bulqizë është arrestuar nga policia nën akuzën për shpërndarje të lëndëve narkotike pranë...

Klos: “Të gjithë kundër gurores”

84 banorë të fshatit Shkallë, nga Bashkia Klos, qarku Dibër, u mblodhën ditën e premte, datë 19.11.2021, në dëgjesën publike të thirrur...

VIDEO/ U kapën me 30 kallëpe C4 dhe kapsolla, dy të arrestuar në Lezhë

Policia e Lezhës njoftoi të mërkurën se kishte arrestuar dy persona të dyshuar se po trafikonin lëndë plasëse nga Miloti drejt Shkodrës.

Policia: Nuk lejohet kalimi pa zinxhirë në Rrugën e Arbërit

Policia u ka bërë apel të gjithë drejtuesve të mjeteve që kalojnë në drejtim të bypass-it në rrugën e Arbrit dhe në...

Leonardo Dicaprio në një udhëtim luginës së drinit të mbetur…

Aktori Leonardo DiCaprio ka reaguar sërish për mbrojtjen e lumit “Vjosë”, duke kërkuar nënshkrimin e një peticioni për ta bërë atë një...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °