Publicitet
Kreu Etiketimet Spital

Etiketim: spital

Më të lexuarat

Shkolla në Zerqan mbetet me 5 nxënës

Viti shkollor 2022-2023 do ta gjej shkollën në Zerqan të Bulqizës me vetëm 5 nxënës nga klasa e parë deri në klasën...

Mat, Policia arreston një person akuzuar për kultivim të bimëve narkotike

Policia ka vënë në pranga një person në Mat, akuzuar për kultivim të bimëve narkotike. Në njoftimin e shpërndarë për mediat nga...

Bulqizë, Policia arreston tre persona, akuzuar për shitje të lëndëve narkotike

Policia e Shtetit ka arrestuar tre persona dhe ka proceduar një tjetër, akuzuar për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në njoftimin...

Pensionet rriten me 9.5%, paga minimale shkon në 34 mijë lekë

Ashtu siç ishte paralajmëruar nga Kryeministri Rama një javë më parë, Këshilli i Ministrave ka miratuar këtë të mërkurë vendimin për indeksimin...

Nëntë malet dhe Topalltia e Dibrës

AUTOR: Fatos DACI | Pjesë nga libri “Enciklopedia  e Dibrës" Ndarja figurative e Dibrës, në Male dhe Topallti Në gjysmën e dytë të shekullit të 18-të, Dibra, ndahet në...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °