VIDEO/ Dueti i parë mes Sia-s dhe Pink

455

Dy prej ikonave të muzikës pop, por jo vetëm më në fund kanë arritur të realizojnë një duet së bashku.

Bëhet fjalë për këngëtaren Pink dhe Sia-n, dy prej zërave më potentë në tregun muzikor ndërkombëtar.

Dy këngëtaret kanë secila karriera të suksesshme dhe këngët e tyre janë bërë hite direkt pas publikimeve.

Kënga që sjellin në bahskëpunim titullohet “Ëaterfall” dhe është cilësuar si mjaft e bukur.

Ajo do të jetë në kuadër të filmit “Stargate”, premiera e së cilit do të jetë brenda vitit.