Rikthehet ‘magjia’ në Champions League. Përballje titanësh…

349

Sonte në mbrëmje do të rikthehet “magjia” e Champions Leagues në fazën më interesante pasi 8 skuadra do të luftojnë për 4 bileta në gjysmëfinale.

Sfida më interesante pa dyshim është përballja në Torino mes Juventusi dhe Barcelonës, ndërsa po në të njëjtin orar do të luhet edhe ndeshja Borussia Dortmund – Monaco.

Këto janë vetëm ndeshjet e para ndërsa ato të kthimit do të luhen më 19 prill.