Ndërtoi pa leje, prangoset i moshuari në Mat

412

Një 74 – vjeçar nga Burreli është arrestuar nga policia pasi është konstatuar se po ndërtonte pa leje.

Sipas njoftimit të policisë, mësohet se A.K.  vjeç 74 banues në Burrel, është konstatuar duke ndërtuar pa leje.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pjetër Budi” dhe materialet për rastin në fjalë i kanë kaluar Prokurorisë Mat.

(Foto ilustrative)

/bulqizaime.al/