FOTO/ Mesazhet: ‘Do ta provosh b… time’, zbardhet sherri e fyerjet mes deputetëve të PS e LSI

516

Acarimi mes koalicionit PS e LSI duket se kanë ndikuar edhe në marrëdhëniet mes deputetëve të partive respektive.

Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta dhe ai I LSI-së Përparim Spahiu janë fyer me njëri-tjetrin me SMS, transmeton syri.net.

Ja historia e sherrit sipas vetë Kostës.