Burreli fiton ndaj Vorës

763
Foto: KS Burreli

Ka përfunduar me rezultatin 1-0 ndeshja ndërmjet Burrelit dhe Vorës. Beci ka shënuar në minutën e 43, duke i dhënë fitoren Burrelit.

Me këtë rezultat ekipi i Burrelit mban kreun në kategorinë e parë, me vetëm 2 pikë larg Dinamos, me asnjë humbje që prej fillimit të sezonit.