Fushë-Bulqizë, vidhet gjatë natës dyqani

292

Natën e djeshme është vjedhur dyqani i shtetasit A.A, në fshatin Fushë-Bulqizë.

Sipas bluve të qytetit, në dyqanin e 54-vjeçarit janë vjedhur mallra të ndryshme.

Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

/bulqizaime.al/