FOTO/ Bulqiza zbardhet nga dëbora, parashikimi për ditët në vijim

517
Dëbora në Bulqizë

Mbrëmjen e sotme e gjithë Bulqiza është pushtuar nga reshjet e dëborës.

Tempraturat ditën e nesërme pritet të shënojnë  0 gradë ndërsa në ditët në vijim pritet të kenë rritje.

Bulqizakët duket se ditën e verës do ta festojnë të zbardhur nga dëbora.

/bulqizaime.al/

Foto sjellë në bulqizaime.al nga F. Puca dhe S. Curri