Bulqizë, nuk iu bind policëve, ja si e pësoi 30-vjeçari

293
Foto ilustrative. Burimi: Interneti

Një 30-vjeçar nga Bulqiza është arrestuar nga policia e Durrësit për kundërshtim dhe goditje të punonjësve të policisë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së shtunë në Maminas. Dorjan Plloçi 30 vjeç, për shkak të detyrës ka kundërshtuar dhe goditur punonjësit e policisë të rendit publik.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprat penale” Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Mosbindja ndaj urdhrit të punonjësit të policisë së rendit publik’.

*Foto ilustrative

/bulqizaime.al/