Publicitet
Kreu Etiketimet Lende plasese

Etiketim: lende plasese

Më të lexuarat

Qeveria fshehu për dy vjet zgjatjen e afatit për rrugën e Arbërit

Më 2 gusht, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku njoftoi shtyrjen me 17 muaj të afatit të punimeve për rrugën e...

Plani vjetor minerar 2022, në qarkun Dibër do të jenë dy leje shfrytëzimi dhe...

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka miratuar planin për 46 zona minerare që do të nxirren për konkurrim gjatë vitit 2022. Në...

Ndërtimi i linjës 110 KV, Burrel–Bulqizë, Agjencia Shtetërore për Shpronësim shpall listën e pronarëve...

Agjencia Shtetërore për Shpronësim ka shpallur kërkesën “Për shpronësim për interes publik, të pronarëve të pasurive të paluajtshme pronë private, që preken...

Fushë – Bulqizë, 11 vjeçari humb jetën nga plasja e granatës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Koçaj të Njësisë Administrative Fushë-Bulqizë, ku një 11 vjeçar ka humbur jetën teksa po luante me...

Mat, zbulohen parcela me kanabis, policia arreston një person, një tjetër në kërkim

Policia e Matit arrestoi një person dhe shpalli në kërkim vëllain e tij për kultivim të bimëve narkotike, në një operacion të...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °