Rrëzohet 2-vjeçari në Bulqizë, niset urgjent drejt Tiranës

285
Foto ilustrative

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në  Bulqizë, ku një fëmijë është rrëzuar dhe është vrarë keq.

Sipas informacioneve të para bëhet me dije se ngjarja në fjalë ka ndodhur në Fushë – Bulqizë, por ende nuk ka një informacion zyrtarë nga polica.

Fillimisht u raportua se fëmija ishte në çerdhe, por burime të bulqizaime.al bëjnë me dije se fëmija është aksidentuar në shtëpi.

I mituri ndodhet në gjendje te rëndë dhe është dërguar me urgjencë drejt Tiranës, për një mjekim më të specializuar.