Publicitet
Kreu Etiketimet Benet Beci

Etiketim: Benet Beci

Më të lexuarat

Klos: “Të gjithë kundër gurores”

84 banorë të fshatit Shkallë, nga Bashkia Klos, qarku Dibër, u mblodhën ditën e premte, datë 19.11.2021, në dëgjesën publike të thirrur...

Arrestohet 29-vjeçari në Bulqizë, shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave

Një 29-vjeçar i identifikuar me inicialet S.R., banues në Bulqizë është arrestuar nga policia nën akuzën për shpërndarje të lëndëve narkotike pranë...

Policia: Nuk lejohet kalimi pa zinxhirë në Rrugën e Arbërit

Policia u ka bërë apel të gjithë drejtuesve të mjeteve që kalojnë në drejtim të bypass-it në rrugën e Arbrit dhe në...

Leonardo Dicaprio në një udhëtim luginës së drinit të mbetur…

Aktori Leonardo DiCaprio ka reaguar sërish për mbrojtjen e lumit “Vjosë”, duke kërkuar nënshkrimin e një peticioni për ta bërë atë një...

Klos: Këshilli Bashkiak voton unanimisht kundër ndërtimit të gurores pranë banesave

19 anëtarë të Këshillit Bashkiak të Klosit votuan sot kundër ndërtimit të gurores nga firma “Gjoka Konstruksion” në fshatin Shkallë të Dibrës....

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °