FOTO/ Njihuni me “agjenten” më seksi të FBI-së

341

Quhet Priyanka Chopra dhe luan rolin e një agjente të FBI-së në filmin “Quantico”. Priyanka Chopra dukej super perfekte gjatë xhirimeve të reja rrugëve të New York City-t të mërkurën, shkruan “Daily Mail”.

34-vjeçarja ka treguar format e saj seksi me një fustan të ngushtë gri e të hapur deri tek pjesa e gjoksit. Fotot e bukuroshes indiane tregojnë qartazi top formën e saj gjatë xhirimeve të filmit.