Dua Lipa së shpejti sjell bashkëpunimin e radhës

340

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, pas sukseseve të dy bashkëpunimeve të fundit  “No Lie” me Sean Paul dhe “Scared To Be Lonely” me Martin Garrix, ka nisur punën për projektin e radhës,  i cili do të jetë bashkëpunim .

“Lost In Your Light” do të titullohet kënga me e re e artistes, e cila kësaj radhe ka vendosur të vijë në një bashkëpinim me Miguel, ndërsa kjo këngë do të publikohet më 24 prill.