Publicitet

Më të lexuarat

Bulqizë, OSHEE i ndërpret energjinë elektrike xhamisë së qytetit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, këtë të premte i ka ndërprerë energjinë elektrike xhamisë së Bulqizës. Ndërprerja e...

HEC-i fiton pas 54 seancash betejën në gjykatë kundër “troftës”

Gjykata e Dibrës i dha fund në qershor një maratone seancash gjyqësore me palë kompaninë e kultivimit të peshkut Bio-Trofta në Dibër...

Emrat e drejtuesve të rinj të policisë në qarqe

Ndryshimet në Policinë e Shtetit, risollën emra të cilët prej kohësh ishin harruar brenda radhëve të uniformave blu, ndonëse përgjatë viteve kanë...

Moratoriumi nuk e ndal masakrën e motorsharrave në pyjet e Dibrës

Me 7 shator 2019, Rolandi ishte ulur me dy shokë në një kafe-karburant buzë rruge në Bulqizë, kur përpara tij ndaloi një...

Shitblerja e votave në Dibër, SPAK mbyll hetimet për Denis Xholin dhe Abion Çekun

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Tiranë, ka përfunduar hetimet në ngarkim të Denis Xholi dhe Abjon Çeku,...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °