Publicitet
Kreu Autorët Postuar nga Bulqiza ime

Bulqiza ime

1621 Postime 0 Komente

Më të lexuarat

Kromi dhe ndërtimi janë burime madhore të mashtrimit me TVSH-në, thotë FMN

Qeveria shqiptare e kryeministrit Edi Rama, njoftoi së fundmi se do të shënjestrojë të ardhurat e një numri të vogël shqiptarësh të...

‘PS t’i jetë mirënjohëse LSI,’ deklarata që futi në sherr deputetin Spahiu

‘PS t’i jetë mirënjohëse LSI,’ kjo është deklarata që ka nxitur, fillimisht butë e në fund me fyerje, një sherr të madh ndërmjet deputetit socialist...

Fushë – Bulqizë, 11 vjeçari humb jetën nga plasja e granatës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Koçaj të Njësisë Administrative Fushë-Bulqizë, ku një 11 vjeçar ka humbur jetën teksa po luante me...

KUSH DO TË FITOJË, MREKULLIA E DIBRËS APO SHKATËRRIMI SISTEMATIK I NATYRËS NGA HEC-ET?

*Nga Abdurahim Ashiku, gazetar SETA ËSHTË MONUMENT HISTORIE DHE TRIMËRIE E kam jetuar Setën ndryshe nga degët e tjera që mjelin malet për ta përcjellë shkumën e...

FOTO/ Një guidë e shkurtër për Dibrën

1. Një përshkrim i shkurtër Në Shqipëri, Dibra është një prefekturë afër kufirit me Maqedoninë, ku ndodhet pothuajse homonimia e saj Debar, një vend kufitar...

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °