Publicitet

Më të lexuarat

Prerje e paligjshme e pyjeve, 4 persona procedohen penalisht në Bulqizë dhe Dibër

Policia e Dibrës njoftoi të hënën nisjen e procedimit penal ndaj 2 personave të përfshirë në transportin e lëndëve drusore pa dokumentacionin...

Shqipëria dhe Maqedonia e veriut marrëveshje për kontrolle të përbashkëta kufitare

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe ai Shqipërisë, Edi Rama kanë nënshkruar marrëveshjen për vendosjen e kontrolleve të përbashkëta kufitare...

Lejuan ndërtime pa leje, procedohen penalisht kryeinspektori dhe 2 ish-punonjës të IVMT-së në...

Policia e Dibrës njoftoi të mërkurën nisjen e procedimit penal ndaj kryeinspektorit dhe 2 ish-punonjësve të Inspektoratit Vendor të Mbrojtjes së Territorit...

Presidenti Meta i kthen Kuvendit ligjin për rentën minerare: Jo transparent dhe i pa...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar kthimin në Kuvend të ndryshimeve ligjore “Për sektorin minerar”. Sipas Kreut të Shtetit, amendamentet, jo...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 20-vjeçari nga Bulqiza

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pas kontaktit me rrymën elektrike, teksa ishte duke punuar në lavazhin e të vëllait në Tiranë.

Postimet më të fundit

PARASHIKIMI I MOTIT

Dibër, Albania
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87%
2.6kmh
0%
Wed
12 °
Thu
3 °
Fri
2 °
Sat
7 °
Sun
11 °